בנימין אדם יליד 1979 מתגורר במרכז הארץ ,בנימין בוגר מחלקות הצילום של "קמרה אובסקורה" "ומנשר" מבתי הספר המובילים בארץ ללימודי צילום .ההכשרה המקצועית של בנימין נרכשה דרך עבודתו אצל צלמים מובילים בתעשייה ,הכרות מקרוב של עולם הצילום המסחרי דרך העבודה על סטים מסחריים של צילום אופנה ,אוכל וקטלוגים רכש בנימין כלים רבים ופיתח לעצמו שפה צילומית מקצועית והבנה של עולם הצילום המקצועי.
לאורך השנים עבד בנימין כצלם עצמאי בנישות רבות של צילום ורכש לעצמו ידע הבנה והכרות עם סגנונות צילום רבים בניהם אופנה פורטרטים סטודיו עיתונות אדריכלות ועוד.

 

בשנים האחרונות עוסק בנימין בצילום סטודיו עם התמחות בעולם הצילום של אדריכלות ועיצוב פנים ,העבודה שלו מאופיינת במתן דגש עיקרי על פרפקציוניזם צילומי וניקיון ויזואלי המתאפיין בצילומים נקיים ומדויקים המאפשרים ללקוח להציג בגאווה את עבודותיו, בנימין עובד מול גופים גדולים במשק כגון חב' קליל אלומיניום,מטבחי רגבה ועוד ,אנשי מקצוע כגון מעצבי פנים אדריכלים קבלנים ואנשי עיצוב פנים וחוץ הבית וכן מול אנשים פרטיים וכל זאת תוך מתן מענה מדויק ואישי בהתאמה לכל לקוח.
צילומיו של בנימין אדם פורסמו במגזינים שונים כגון "עיצוב" "בניין ודיור" "בית ונוי"  ופרסומים שונים במדיה הכתובה והדיגיטלית.