אודות הסטודיו לצילום בנימין אדם :
הסטודיו של בנימין אדם הינו סטודיו מקצועי לצילום למטרות פרסום ותדמית הסטודיו מתמחה במתן שלל פתרונות יצירתיים ובהתאמה אישית לצרכי הלקוח ולתקציב. הסטודיו מאובזר במיטב הציוד המקצועי על מנת לאפשר מגוון רב של אפשריות צילום ליצירת הדימוי הצילומי הטוב ביותר למגוון רחב של עבודות ובהתאמה מלאה לדרישת הלקוח. העבודה בסטודיו מאופיינת בגישה דינמית ובאמונה שלכל לקוח ישנם צרכים ורצונות שונים, כל לקוח מקבל את מלוא ההקשבה לצרכיו על מנת להבין את הקונספט הצילומי לענות לבקשות ושאלות ולחלוק רעיונות אפשריים לצילום.

בין מגוון התמחויות הסטודיו בתחום של צילום אדריכלות ועיצוב פנים מספק הסטודיו את השירות והמקצועי ביותר ויוצר בשבילכם את הצילום ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בשוק , על ידי פיתוח טכניקת צילום ייחודית המאפשרת מתן מענה לביצוע צילומים גם בתנאי תאורה ושטח קשים לצילום פנים או חוץ ועיבוד מתקדם של הקבצים על מנת ליצור את הצילום הסופי בהתאמה לכל דרישה – פרסום , מגזין אינטרנט ועוד .

הסטודיו נותן מענה מקצועי למגזר העסקי ,מסחרי וגם למגזר הפרטי .הסטודיו עובד בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע משלימים כגון גרפיקאים בוני אתרים מעצבים דפוס ועוד על מנת לתת ללקוח מענה להמשך עבודה מול גורמים נוספים לתהליך הפרסום וההפקה.
נשמח לתת מענה מקצועי על כל שאלה לגבי :ימי צילום והפקות , צילומי פורטרט , מוצרים ועוד על ידי פניה במייל או דרך הצרו קשר בראש העמוד.
כנסו לדף שאלות נפוצות ייתכן והתשובה כבר שם :)