ארכיון הקטגוריה: סטודיו לצילום מקצועי | צלם מקצועי תל אביב | צילומי פרסום ותדמית

צילומים למגזין לוינסקי לרגל חגיגות 100 שנה

לרגל חגיגות 100 שנה למכללת לוינסקי התקבצו בסטודיו 4 בוגרי המכללה

יעל גרמן – ראש עיריית הרצליה

מיכל דליות  - אשת חינוך יועצת משפחות

יאיר דלל – מוזיקאי

דרור רפאל – איש תקשורת

הצילומים בוצעו בסטודיו ולאחר מכן נעשה שימוש בעיבוד תמונה להשלמת הרקע בו נעשה שימוש בצילומי ארכיון של המכללה , היה מצחיק על הסט והנה התוצאה לפניכם

 

Share

סטודיו לצילום מקצועי – בנימין אדם

בימים אלו אנו שוקדים על שדרוג האתר מלא תכנים חדשים, פרויקטים  וצילומים מרהיבים . הפקות מסחריות וגם צילומי אומנות חדשים , האתר החדש יעלה בקרוב ועד אז קצת טיזינג על חלק ממה שיהיה בו …..

 

Share

מקצוע הצילום וההבדלים בין צלם לצלם מקצועי

פעם היה מקצוע שנקרא צילום עם הזמן הצלם הפך לצלם מקצועי למה זה קרה ומה הוביל לשינוי. אין ספק שבשנים האחרונות מקצוע הצילום עבר תהפוכות ושינויים גדולים.העולם הפך דיגיטלי ואיתו כל תחום הצילום שבמשך שנים נשען על הרומנטיקה האנלוגית של תהליכי צילום איטיים, מעבר לפיתוח כימיקלי והציפייה לפוזיטיב ,קיבל תפנית קיצונית לקצב עבודה מהיר ולתוצאות מידיות שמופיעות על גבי מסכים קטנים בגב המצלמות….

"…על כל הצעת מחיר שצלם מקצועי מוציא יהיה צלם חובב שייתן את אותה הצעת מחיר בפער של 50% פחות ולעיתים אף יותר…."

להמשך המאמר….

Share

צילומים למגזין – ההכנות והתוצאה

לרוב לפני שמגיעים לשלב של הצילומים עצמם יש לנו עבודה בתכנון ארגון ובנייה של קונספט , במקרה הזה היו לנו צילומים למגזין בו צולמו מגוון של אנשים ומגוון של גילים , המאמץ הוא לייצר צילום מחמיא לכל אחד בהתאם לטייפקסט שלו תוך שימוש בתאורה נכונה העמדה טובה וכמובן איפור שיער סטיילינג שמותאם אישית לכל מצולם .

מגוון של אקססוריז להתאמה לכל סט לבוש

 

 

 

 

 

 

מגוון של סטים שיתנו קשת של אפשרויות ויצירת מספר דמויות לכל מצולם .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הציוד מגיע לסטודיו חלק יום לפני הצילומים וחלק בבוקר של הצילומים מתחילים לארגן את הסט מבחינת רקע תאורה וסידור כללי של הסטודיו לקראת הצילומים , תכף מתחיל האקשן .

ככה זה נראה מאחורי הקלעים של הסט בזמן הצילומים .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

וזה כבר הצילום הסופי כפי שיצא במגזין עצמו :)

עוד הפקות מחכות לכם פה….

Share

מאמרים בצילום | צילום מקצועי עיבודי תמונה ועבודת פוסט

במאמר הנ"ל אני רוצה לחשוף בפניכם מעט מעולמו הפנימי של הצילום ועיבוד הצילומים לאחר ההפקה , הצילומים המצורפים ממחישים את הכוונה של השימוש בעיבוד הצילום בצורה נכונה או באופן מוגזם .

מתוך המאמר : "אתחיל בעובדה קיימת כל צילום עובר עיבוד בעולם המסחרי , אין מקום לחומרי גלם כל הצילומים שהולכים לפרסום חייבים לעבור תהליך כזה או אחר של עיבוד והכנה .השאלה היא איפה עובר הקו ועד מתי משפצים את הצילום ? האם זה לגיטימי לעשות טיפולי פנים וגוף לדוגמנים בדגש על דוגמניות ? או לרטש קפלים בבד  ? העובדה הקיימת היא שכן זה המקום להזכיר את חוק הפוטושופ , חוק זה בא כאזהרה על צילומים אשר עברו עיבוד , הטענה היא שישנם צופים המושפעים לרעה מצילומים המציגים מציאות אשלייתית . תעשיית האופנה והביוטי היא מקום בו נקודה זו בא לכדי ביטוי באופן המורגש ביותר כל הקמפיינים בשנים האחרונות עברו ועוברים תהליך של עיבוד תמונה אגרסיבי והתוצר הסופי לעיתים רחוק מאוד מהמציאות הקיימת בחומרי הגלם. כאשר אנו מתחילים לטפל בקובץ תמונה חייבים לזכור שבסופו של תהליך צילום הוא כלי שמטרתו להציג את המציאות , אומנם לייפות ולשפר את מה שרואים אבל עדיין להיות נאמן למקור , הרי לא הגיוני שפלוני יפרסם צילום שלו בו הוא נראה כהה עור עם עיניים בהירות ושיער בלונדיני גולש בעוד שבמציאות הוא בהיר עם עיניים שחורות וקרחת.אותו כנ"ל קיים גם בהפקות ולשם כך הדוגמא הבא" :

להמשך המאמר ……

Share