ארכיון חודשי: יולי 2012

צילומים למגזין – ההכנות והתוצאה

לרוב לפני שמגיעים לשלב של הצילומים עצמם יש לנו עבודה בתכנון ארגון ובנייה של קונספט , במקרה הזה היו לנו צילומים למגזין בו צולמו מגוון של אנשים ומגוון של גילים , המאמץ הוא לייצר צילום מחמיא לכל אחד בהתאם לטייפקסט שלו תוך שימוש בתאורה נכונה העמדה טובה וכמובן איפור שיער סטיילינג שמותאם אישית לכל מצולם .

מגוון של אקססוריז להתאמה לכל סט לבוש

 

 

 

 

 

 

מגוון של סטים שיתנו קשת של אפשרויות ויצירת מספר דמויות לכל מצולם .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הציוד מגיע לסטודיו חלק יום לפני הצילומים וחלק בבוקר של הצילומים מתחילים לארגן את הסט מבחינת רקע תאורה וסידור כללי של הסטודיו לקראת הצילומים , תכף מתחיל האקשן .

ככה זה נראה מאחורי הקלעים של הסט בזמן הצילומים .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

וזה כבר הצילום הסופי כפי שיצא במגזין עצמו :)

עוד הפקות מחכות לכם פה….

Share

מאמרים בצילום | צילום מקצועי עיבודי תמונה ועבודת פוסט

במאמר הנ"ל אני רוצה לחשוף בפניכם מעט מעולמו הפנימי של הצילום ועיבוד הצילומים לאחר ההפקה , הצילומים המצורפים ממחישים את הכוונה של השימוש בעיבוד הצילום בצורה נכונה או באופן מוגזם .

מתוך המאמר : "אתחיל בעובדה קיימת כל צילום עובר עיבוד בעולם המסחרי , אין מקום לחומרי גלם כל הצילומים שהולכים לפרסום חייבים לעבור תהליך כזה או אחר של עיבוד והכנה .השאלה היא איפה עובר הקו ועד מתי משפצים את הצילום ? האם זה לגיטימי לעשות טיפולי פנים וגוף לדוגמנים בדגש על דוגמניות ? או לרטש קפלים בבד  ? העובדה הקיימת היא שכן זה המקום להזכיר את חוק הפוטושופ , חוק זה בא כאזהרה על צילומים אשר עברו עיבוד , הטענה היא שישנם צופים המושפעים לרעה מצילומים המציגים מציאות אשלייתית . תעשיית האופנה והביוטי היא מקום בו נקודה זו בא לכדי ביטוי באופן המורגש ביותר כל הקמפיינים בשנים האחרונות עברו ועוברים תהליך של עיבוד תמונה אגרסיבי והתוצר הסופי לעיתים רחוק מאוד מהמציאות הקיימת בחומרי הגלם. כאשר אנו מתחילים לטפל בקובץ תמונה חייבים לזכור שבסופו של תהליך צילום הוא כלי שמטרתו להציג את המציאות , אומנם לייפות ולשפר את מה שרואים אבל עדיין להיות נאמן למקור , הרי לא הגיוני שפלוני יפרסם צילום שלו בו הוא נראה כהה עור עם עיניים בהירות ושיער בלונדיני גולש בעוד שבמציאות הוא בהיר עם עיניים שחורות וקרחת.אותו כנ"ל קיים גם בהפקות ולשם כך הדוגמא הבא" :

להמשך המאמר ……

Share